Állásajánlatok

Érdekli egy olyan álláslehetőség, amelyben a legtöbbet hozhatja ki tudásából és képességeiből? Szeretne egy olyan vállalat tagjaként dolgozni, amely biztosítja a karrierje felépítéséhez szükséges tapasztalatokat és továbbképzési lehetőségeket? Amennyiben a válasz igen, üdvözöljük a Fordnál!

Az ovális kék Ford embléma a világ egyik legismertebb védjegye.  A Ford márkanév egyet jelent az élvonalbeli technológiai fejlesztésekkel és az egyik legnépszerűbb személyautó és haszongépjármű kínálattal. Hogy ezt a világszintű sikertörténetet tovább folytassuk, lelkes és hatékony munkaerőre van szükségünk, akik biztosítják jövőbeni eredményeinket.

Beérkező önéletrajzok kezelésére vonatkoző Adatkezelési Tájékoztató

A Dunántúl piacvezető Ford-márkakereskedése az Autó-Nexus Kft munkatársat keres kaposvári telephelyére, az alábbi pozicióba.

AUTÓSZERELŐ

1968

FELADATOK:

  • Gépjárművek átvizsgálása, hiba megállapítása, javítása, karbantartása, minőség ellenőrzése, próbája
  • Gépjárművek műszeres diagnosztikája
  • Javítási folyamatok dokumentálása
  • Javításhoz szükséges alkatrészek kivételezése
  • Gyári javítási technológiák elsajátítása, képzéseken való részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú szakmai végzettség
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Autószerelő tapasztalat előny
  • Szakmai precizitás, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem (fix alapbér + teljesítménybér + cafetéria)
  • -Folyamatos szakmai képzés
  • Kiemelkedő Műszaki és technikai felszereltség, kiváló munkakörnyezet
  • Fiatalos, összetartó csapat, családias légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 7400. kaposvár Vásártér út 6.

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet:

[email protected]

Kapcsolat - elérhetőség

Aktuális ajánlatok

Legfrissebb akciók Autó-Nexus Kft.

Márkaszerviz hírei

Legfrissebb hírek Autó-Nexus Kft.