Állásajánlatok

Érdekli egy olyan álláslehetőség, amelyben a legtöbbet hozhatja ki tudásából és képességeiből? Szeretne egy olyan vállalat tagjaként dolgozni, amely biztosítja a karrierje felépítéséhez szükséges tapasztalatokat és továbbképzési lehetőségeket? Amennyiben a válasz igen, üdvözöljük a Fordnál!

Az ovális kék Ford embléma a világ egyik legismertebb védjegye.  A Ford márkanév egyet jelent az élvonalbeli technológiai fejlesztésekkel és az egyik legnépszerűbb személyautó és haszongépjármű kínálattal. Hogy ezt a világszintű sikertörténetet tovább folytassuk, lelkes és hatékony munkaerőre van szükségünk, akik biztosítják jövőbeni eredményeinket.

MŰSZAKI REFERENS – GARANCIÁLIS  ÜGYINTÉZŐ

 A Dunántúl piacvezető Ford-márkakereskedése, az AutóNexusKft munkatársat keres Veszprémben és Kaposváron, MŰSZAKI REFERENS - GARANCIÁLIS ÜGYINTÉZŐ pozíció betöltésére!

Feladatok:

  • Partnereink, Ügyfeleink garanciális javításra átvett gépjárművének ügyintézése, azok támogatása, a garanciális ügyek felügyelete
  • A garanciális ügyintézéshez szükséges dokumentáció biztosítása
  • A garanciális ügyek, igények feladása, követése, teljeskörű kezelése,
  • Kapcsolattartás partnerekkel, importőrünkkel
  • a munkafelveő kollegákkal együtt a szerelők munkaelosztása , munkaszervezése

Amit kínálunk:

  • főállású alkalmazotti jogviszony;
  • versenyképes jövedelem;
  • stabil jövőkép, megbízható cégcsoporti háttér;
  • változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • modern, igényes műhely és irodakörnyezet;
  • családias hangulat.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség; autóipari végzettség előny jelent;
  • garanciális ügyintéző és/vagy autószerelő szakmai tapasztalat előny
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség, magas szintű kreativitás
  • precíz adminisztrációs képesség, szabálykövető viselkedésre hajlam
  • "emberszerető", ügyfélközpontú beállítottság, nyitott személyiség, csapatszellem
  • szakirányú érdeklődés
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye:

  •  7400. Kaposvár , Vásártéri út 6.,
  •  8200 Veszprém, Észak-keleti útgyűrű 12.

e-mailben:  [email protected]

AUTÓMOSÓ

Autómosót keresünk veszprémi Ford márkakereskedésünkbe, akár részmunkaidőbe is. Hölgyek jelentkezését is várjuk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépjárművek szakszerű külső és belső takarítása, tisztítása
  • Berendezések szakszerű üzemeltetése, ellenőrzése
  • Gépjárművek mozgatása telephelyen belül és kívül
  • Autókozmetika
  • Vegyi anyagok megfelelő tárolása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Pontos, önálló, minőségorientált munkavégzés.Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kárpit tisztítás
  • Külső-belső műanyag elemek tisztítása, ápolása

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés (fix + teljesítménybér + cafetéria)
  • Modern környezet
  • Vidám légkör, családias hangulat

Beérkező önéletrajzok kezelésére vonatkoző Adatkezelési Tájékoztató

  • Kövessen minket a Facebookon

Aktuális ajánlatok

Legfrisebb akciók Autó-Nexus Kft.

Márkakereskedés hírei

Legfrissebb hírek Autó-Nexus Kft.

Vélemények